+38067 411 38 67
Графік роботи: Пн-Пт з 09:00 до 19:00
Які бувають прапори?

Які бувають прапори?

Кожен справжній житель своєї країни повинен мати в будинку її символіку. Це може бути прапор або інший символ, але його наявність говорить про патріотизм і прихильності людини до країни, народу і звичаїв. В Україні головною символікою є прапор і герб, які споконвіку передавали історію, розповідали про врожайні поля і свободу, яку з такими зусиллями, але все ж таки вдалося відвоювати у противника.

Історію прапора України знає практично кожен. Сьогодні вже важко знайти людину, яка б не знала про значення і трактуванні прапора і герба. Ці символи були і залишаються незамінними, проте, далеко не всі знають, які саме бувають прапори і чим вони відрізняються один від одного?

Головні види прапорів

Перше, про що потрібно обов'язково пам'ятати - види прапорів, їх буває декілька:

1.    Односторонні моделі - виконані на єдиному полотні. Даний варіант характеризує максимально бюджетні і, при цьому, ходові моделі. Такі варіанти надруковані з одного боку, але з іншого при цьому малюнок не завдано, але пробивається через максимальну прозорість тканини і її легкості. В такому випадку зворотна або тильна сторона досить блякла, яскравість зберігається в межах 80%, чого цілком чимало для того, щоб повісити таку модель над будівлею школи, адміністрації та інших державних будівлях.

2.    Односторонні, надруковані на тонкому вологому ситці. Такий прапор особливо популярний, коли є необхідність у придбанні недорогої моделі, яка при цьому буде стійка до погоди. Для таких моделей зворотна сторона матиме тільки 50% яскравості основного, де був завданий відтінок. Проте, якщо такий прапор буде встановлено на пристойній висоті, то відмінності між відтінками проглядатися практично не буде.

3.    Односторонні, просочені прапори. Такі моделі виготовлені так, що зворотна сторона прапора має практично ту ж яскравість, що і основна. Матеріал при цьому повністю просочується фарбою, та й при такому виконанні використовуються тільки окремі матеріали - поліефірний шовк і прапорна сітка. При цьому такі моделі можуть виконуватися на кілька днів довше і коштувати від 70 до 90% дорожче від перших двох типів.

4.    Двосторонні прапори виробляються з двох полотен, які потім успішно зшиваються між собою. Такі моделі досить стійкі до погоди і здатні прослужити своєму власникові в кілька разів довше. Що ж стосується недоліків таких моделей, то вони досить важкі, а тому в штиль просто будуть провисати на вулиці. Що стосується матеріалу двосторонніх моделей, то найчастіше використовується сатин, нейлон, габардин, але при цьому такі тканини якісні і надійні.

Важливо пам'ятати, що при використанні прапора на вулиці, такі моделі прошиваються додатковими армованими нитками, а також там роблять міцні кути, що забезпечує ідеальну стійкість до всіх пошкоджень і можливого розриву при сильному вітрі. Такі заходи збільшують термін служби прапора в кілька разів.

З вибором ідеального прапора - визначилися!

Отже, з головними видами прапорів розібралися, але ж існують ще деякі нюанси, на які обов'язково варто звернути увагу, якщо зібралися купувати якісний прапор для тривалого використання. Прапори ділять на ті, які оснащені спеціальним швом в бічній частині для держака і ті, у яких швів немає. Перші ефективно використовувати для вивіски над будівлею або в будь-якому іншому місці, де потрібен додатково держак для додавання краси.

Що ж стосується другого, то такі варіанти придатні для застосування в кабінетах, оскільки їм не потрібні держаки, їх краще всього повісити на стінку для створення в кабінеті чарівної аури патріотизму. Матеріали виконання у всіх прапорів можуть бути абсолютно різними, починаючи від звичайного бавовни і закінчуючи дорогим шовком. У більшості випадків натуральні матеріали швидше зношуються і приходять в непридатність, ніж синтетичні, оскільки вони при цьому вимагають особливого догляд, який досить важко надати при застосуванні в несприятливих погодних умовах.

 04.01.2018
 (34 переглядів)