+38097 43 26 331
Графік роботи: Пн-Пт з 09:00 до 19:00

Повернення і обмін

Гарантійні зобов'язання

Шановні покупці! Наш магазин продає тільки якісні, оригінальні товари світових виробників. Всі товари, представлені в нашому Інтернет-магазині, є сертифікованими і мають гарантію.

Умови обміну / повернення товару належної якості

Стаття 9. Відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів»:

Споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, у якого він був придбаний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням. Споживач має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня покупки.

Обмін товару належної якості провадиться:

  • якщо він не використовувався;
  • якщо збережено його товарний вигляд;
  • споживчі властивості, пломби, ярлики;
  • розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром.
Роз'яснення:

Товарний вигляд: новий товар реалізується з заводськими захисними плівками, це є одним з факторів визначення товарного вигляду. Розкрита зарядка, гарнітура, будь-які проводки і батарея закриті захищеними плівками. Покупець повинен пам'ятати, що пошкоджувати ці елементи упаковки не рекомендується! Так само мають бути відсутні потертості і подряпини на виробі.

Чи не використовувався: вся електроніка поставляється з програмним забезпеченням за замовчуванням. Перевірити, використовувався пристрій чи ні - може авторизований сервісний центр або менеджер з прийому товару. У разі виявлення сторонніх програм, зміни в налаштуваннях, сліди використання (файли, фотографії, замітки, відеозапису) - магазин може скористатися правом відмовити клієнту як порушення цього пункту.

Пломби, ярлики і розрахункові документи: так само, цей пункт відноситься до товарного вигляду. Якщо при поверненні ви втратили якийсь документ, інформаційні дані, або зірвали пломбу на товар - ситуація буде аналогічною. Розрахункові документи необхідно надавати оригінал чека та гарантійного талона для повернення коштів.

Аксесуари - поверненню підлягають НЕ розпакувати аксесуари. Якщо є сліди розтину аксесуара і спроби вторинної запаковування (особливо це стосується ПЕ упаковки або блістерів) - товар повернути неможливо. Коли ж можна їх повернути? Можна відмовитися від покупки, перевіривши його перед продажем.

Шановні клієнти! Перевіряйте, будь ласка, цілісність упаковки і комплект поставки товару при отриманні в нашому пункті самовивозу, в присутності кур'єра або в відділенні Нової Пошти. У разі виявлення дефектів або неповної комплектації, Ви можете відмовитися від покупки товару. Якщо ж Ви взяли товар від нашого кур'єра або забрали його з Нової Пошти, претензії по неповної комплектації або пошкодженнях упаковки не приймаються!

Повернення товару проводиться таким чином:

1. Вам необхідно заповнити «Заяву на Повернення».

У заяві просимо детально вказати причини повернення і звернути увагу, що грошові кошти за товар (а в разі неналежної якості) можуть бути повернуті Вам одним з двох зазначених в заяві способів.

2. Прикладіть товарний чек.

3. Прикласти до повернення копію паспорта (його головного розвороту).

4.1.Якщо ви перебуваєте в Києві, вам необхідно під'їхати до нас в магазин. При собі необхідно мати: (повну комплектацію товару, товарний чек, копію паспорта та заповнену заяву на повернення.)

4.2. Якщо ви перебуваєте НЕ в Києві. Повернення необхідно оформити посилкою (вид транспорту - наземний) і відправити Новою Поштою. У посилку необхідно вкласти: повну комплектацію товару, товарний чек, копію паспорта та заповнену заяву на повернення.

Повернення післяплатою НЕ ВІДПРАВЛЯТИ!

Повернення коштів

1. У разі відмови споживача від товару належної якості продавець зобов'язаний повернути йому грошову суму, сплачену споживачем за придбаний товар з вирахуванням транспортних витрат, не пізніше ніж через сім днів з дня отримання відправлення продавцем, з відповідним комплектом документів.

2. При відмові споживача від товару неналежної якості продавець повинен, відповідно до закону України «Про захист прав споживачів», повернути грошову суму сплачену споживачем за придбаний товар, не пізніше ніж через сім днів з дня отримання відправлення продавцем, з відповідним комплектом документів.

На вимогу продавця споживач повинен повернути товар з недоліками.

Способи повернення коштів

Після отримання Продавцем акта з сервісного центру про якість та стан товару (не пізніше 7 днів з дня повернення).

1. Самовивіз готівкових коштів з магазину. (за погодженням сторін).

2. Переказ коштів на вашу карту (ПриватБанк) (за згодою сторін).

3. Відправлення грошових переказів через "Нова Пошта", в цьому випадку доставку оплачує одержувач. (за погодженням сторін)

Якщо необхідний ремонт в гарантійний період

Упакуйте товар в оригінальну упаковку, разом з усіма комплектуючими, зазначеними в прілагающейс