+38097 432 63 31
Графік роботи: Пн-Пт з 09:00 до 19:00

Про нас

Добрий день, шановний відвідувач нашого сайту, якщо ви вирішили зайти і почитати про нас значить ми працюємо не даремно і трудимося на благо. Наша компанія "Стяг" заснована для того, аби забезпечити людство і в його числі жителів України всією необхідною символікою та прапорами різних країн. Ми створюємо високоякісні прапори і символіку, які зможуть прослужити нашим клієнтам протягом тривалого періоду.

 Ми створюємо високоякісні прапори України та інших країн з різноманітних матеріалів, в тому числі з:

  1.  Нейлону. Даний матеріал відрізняється високою якістю і привабливим зовнішнім виглядом через свій блиск. Такий матеріал стійкий до морозів і вигоряння, не вимагає особливих умов прання і прасування.
  2. Атлас. Ця тканина виглядає максимально стильно і привабливо, на сонці вигідно поблискує, до того ж відрізняється легкістю. Такий матеріал при правильному догляді довго не втрачає свій привабливий вигляд і відтінок.
  3. Габардин. Дана тканина єдина зовні не блищить, але при цьому відрізняється максимальною стійкістю до погодних умов. Габардин не протікає, а тому його використовують для встановлення на вулиці.

 Визначаючи розмір на замовлення клієнта ми наносимо на поверхню матеріалу малюнок, який утворює з себе прапор України або будь-якої іншої країни. Нанесення малюнка проходить якісними фарбами, які відрізняються високою якістю і проникають прямо у тканину. Такі відтінки тривалий період часу не вигоряють і не стираються, тому прапор зберігає яскравий колір протягом тривалого часу.

 Особливості виробництва і досягнення якості

 Ми виробляємо виключно високоякісні товари, які можна буде використовувати протягом тривалого періоду часу. Всі прапори, які ми виробляємо і продаємо відрізняються високою якістю і прийнятною вартістю. Ціна досить низька з тієї причини, що ми самостійно виготовляємо товари, тому нам немає необхідності працювати з постачальниками і перекупниками.

 Всі прапори, які виробляє компанія "Стяг" підрубані по периметру, а тому матеріал не торочится і не виходить з ладу вже через кілька місяців після початку застосування. З одного боку наші прапори мають невеликий отвір для держаків, тому використовувати їх максимально зручно і легко.

 Що стосується символічної продукції, то на нашому сайті представлена ​​виключно високоякісна символіка: стрічки, косинки, прапорці для автомобілів і моделі на флагштоку. Ми пропонуємо для наших покупців стильні товари, які прослужать тривалий період часу. Якісний друк і прикраси дозволяють виглядати стильно і мати в своєму кабінеті або автомобілі незвичайний прапор України, УПА чи Євросоюзу.