+38097 43 26 331
Графік роботи: Пн-Пт з 09:00 до 19:00

Про нас

Добрий день, шановний відвідувач нашого сайту,якщо ви вирішили зайти і почитати про нас значить ми працюємо не даремно ітрудимося на благо. Наша компанія "Стяг" заснована для того, абизабезпечити людство і в його числі жителів України всією необхідною символікоюта прапорами різних країн. Ми створюємо високоякісні прапори і символіку, якізможуть прослужити нашим клієнтам протягом тривалого періоду.

 Ми створюємо високоякісні прапори України таінших країн з різноманітних матеріалів, в тому числі з:

  1.  Нейлону. Даний матеріалвідрізняється високою якістю і привабливим зовнішнім виглядом через свій блиск.Такий матеріал стійкий до морозів і вигоряння, не вимагає особливих умов пранняі прасування.
  2. Атлас. Ця тканина виглядаємаксимально стильно і привабливо, на сонці вигідно поблискує, до того жвідрізняється легкістю. Такий матеріал при правильному догляді довго не втрачаєсвій привабливий вигляд і відтінок.
  3. Габардин. Дана тканина єдина зовні не блищить,але при цьому відрізняється максимальною стійкістю до погодних умов. Габардинне протікає, а тому його використовують для встановлення на вулиці.

 Визначаючи розмір на замовлення клієнта минаносимо на поверхню матеріалу малюнок, який утворює прапор України або будь-якої іншої країни. Нанесення малюнка проходить якісними фарбами, яківідрізняються високою якістю і проникають прямо у тканину. Такі відтінкитривалий період часу не вигоряють і не стираються, тому прапор зберігаєяскравий колір протягом тривалого часу.

 Особливості виробництва і досягнення якості

 Ми виробляємо виключно високоякісні товари, якіможна буде використовувати протягом тривалого періоду часу. Всі прапори, які мивиробляємо і продаємо відрізняються високою якістю і прийнятною вартістю. Цінадосить низька з тієї причини, що ми самостійно виготовляємо товари, тому намнемає необхідності працювати з постачальниками і перекупниками.

 Всі прапори, які виробляє компанія"Стяг" підрубані по периметру, а тому матеріал не торочится і невиходить з ладу вже через кілька місяців після початку застосування. З одногобоку наші прапори мають невеликий отвір для держаків, тому використовувати їхмаксимально зручно і легко.

 Що стосується символічної продукції, то на нашомусайті представлена ​​виключно високоякісна символіка: стрічки, косинки,прапорці для автомобілів і моделі на флагштоку. Ми пропонуємо для нашихпокупців стильні товари, які прослужать тривалий період часу. Якісний друк іприкраси дозволяють виглядати стильно і мати в своєму кабінеті або автомобілінезвичайний прапор України, УПА чи Євросоюзу.