+38067 411 38 67
Графік роботи: Пн-Пт з 09:00 до 19:00
Як правильно підібрати прапор?

Як правильно підібрати прапор?

Держава, яку б коротку історію вона не мала, завжди має свій, унікальний знак, дізнаючись який, кожен його житель буде відчувати себе незалежним жителем цієї держави. Не має значення, коли прапор був винайдений і введений в експлуатацію, важливо тільки те, що він є символом, основою для застосування. З дитинства дітям показують прапори і іншу символіку його країни і, якщо дитина, бачачи прапор, відчуває почуття патріотизму і розуміння того, що це його рідна країна, значить він є справжнім, свідомим її жителем.

Знамено вбирає історію своєї країни, є її відображенням, дзеркалом, яке проведе в новий світ. Іноді прапори можуть бути схожі між собою, але при цьому і трактування, історія і значення будуть істотно відрізнятися один від одного. Прапор України складається з двох відтінків - синьо-блакитного і жовтого. Про що говорять ці кольори, що нового можуть розповісти ще несвідомому, маленькому українцеві? Всі батьки розповідають про це, а сьогодні ми поговоримо про те, як правильно підібрати прапор для подальшого використання і на що краще звернути увагу?

Особливості вибору прапорів

Кожен українець знає, про що говорить його прапор, але далеко не кожен знає, як же правильно підібрати прапор для використання і на що саме звертати увагу? Головне - визначитися з тим, навіщо даний прапор вам потрібен і в якому напрямку ви його будете використовувати:

1.    Для використання на великій висоті кілька поверхової будівлі відмінно підійдуть односторонні прапори, надруковані на тонкій прапорній сітці. Такі варіанти максимально бюджетні і при цьому стійкі до погоди. З одного боку малюнок на них нанесений з ідеальною колірної передачею, а інша сторона при цьому має лише 50% кольору через просвіту та тонкощі матеріалу. В такому випадку з землі не буде видно, який саме прапор висить і оглядовість його з обох сторін.

2.    Для застосування на висоті одноповерхової будівлі підійдуть моделі, виконані на поліефірному шовку. В такому випадку зі зворотного боку зображення буде проглядатися набагато краще, приблизно на 70-80%, чого цілком вистачить для разміщення на невеликій висоті.

3.    Для використання на стіні можна застосовувати односторонні прапори, виконані на атласі, габардині, нейлоні, сатині, дрібному шовку та інших матеріалах. У такому випадку одна сторона буде ідеально нанесена, а зворотна буде білою, що не дуже важливо для застосування на стіні.

4.    Для використання в якості вивіски біля будівель можна використовувати одночасно 2 варіанти прапора: односторонні просочені і двосторонні. Перші мають повне просочення тканини, але коштують на 80% дорожче звичайних односторонніх варіантів. Вони популярні, оскільки досить легкі і можуть розвиватися на вітрі в будь-яку погоду. Другий тип - двосторонні прапори, котррі представляють собою два полотна, зшитих між собою з товстою вскладкою в центрі. Такі моделі досить важкі, а тому в тиху погоду можуть провисати, так і вартість у них злегка вище.

Двосторонні види прапорів можна надрукувати на будь-якому матеріалі і потім тільки акуратно зшити дві половини між собою. Проте, такий варіант не дуже популярний, чому сприяє його пристойна сума.

Ідеальний прапор, яким він повинен бути?

Багатьох цікавить питання того, яким все ж повинен бути ідеальний прапор. Перше, що потрібно запам'ятати - він не повинен линяти. Якщо після першого прання пішло хоча б 10% відтінку, значить у вас в руках підробка, яку ще через пару прань можна буде сміливо викинути в смітник. Не менш важливо звернути увагу на шви, особливо, якщо це двостороння модель. Вони повинні бути виконані рівно і якісно, ​​до того ж відрізнятися максимальною непомітністю.

Важливо також наявність отвору для одягання прапора на держак, а ще варто звернути увагу на відтінки. Вони повинні бути яскравими, незабутніми, так як тьмяні моделі навіть поблизу здаватимуться неприродними, що вже говорити про висоту. Отже, з основними параметрами вибору прапора ви познайомилися, тому тепер ви з легкістю зможете вибрати ідеальний, якісний варіант товару, який зможе прослужити вам протягом тривалого періоду часу.

 

 13.12.2017
 (98 переглядів)