+38067 411 38 67
Графік роботи: Пн-Пт з 09:00 до 19:00
Як відбувається пошиття прапора?

Як відбувається пошиття прапора?

Прапори і інша символічна продукція відрізняється особливою популярністю, але при цьому її виконання досить складне. Що стосується пошиття прапорів, то у їх виробництва є свої особливості, дотримуючись яких можна отримати дійсно високоякісний виріб, яке зможе прослужити протягом тривалого періоду часу. Перш, ніж придбати високоякісний прапор, важливо визначитися з тим, який саме варіант вам необхідний. Найчастіше проводяться прапори наступних напрямків:

1.    Рекламні прапори - ідеальний маркетинговий хід. Такі моделі сприяють популяризації продуктів в певній галузі. Прапори, які будуть рекламувати вашу продукцію, швидко привернуть потенційних покупців і завоюють їх вдячність.

2.    Корпоративні прапори. Безумовно, кожна компанія повинна мати особисту символіку, яка буде нагадувати про неї. Такі моделі стимулюють єдиний дух співробітників і згуртовують команду.

3.    Прапори України та країн світу. Такі варіанти відрізняються високою якістю і обов'язково необхідні в кожній компанії і вдома. Українці бажають висловити свою вдячність до країни саме використанням прапорів, а тому їх придбання особливо актуально на сьогоднішній день.

Важливо пам'ятати, що наша компанія може провести і зшити високоякісний прапор, який буде відрізнятися високою якістю і при цьому зможе прослужити своєму покупцеві протягом тривалого періоду часу.

Процес пошиття прапорів

Не варто забувати про те, що процес виробництва прапорів має певні тонкощі, яких максимально важливо дотримуватися, інакше в ході виготовлення товар вийде неякісним і непридатним для застосування. Щоб прапор вийшов якісним, варто звернути увагу на деякі нюанси, які важливі при виготовленні. Не варто також забувати і про колірну гамму і розмір прапора, який необхідно вказувати при замовленні. У більшості випадків виготовляються найбільш практичні прапори невеликого розміру. Що стосується типу, то багато компаній виробляють прапори за кількома типами нанесення фарби:

1.    Односторонні. Такі прапори виконані з одностороннім нанесенням фарби. Вони високоякісні і привабливі, але при цьому малюнок наноситься на одну сторону, з якої і є максимально яскравим. Зі зворотного боку такі моделі характерні невеликим відображенням відтінків, при цьому таке відображення може бути 50-80% від яскравості, в залежності від щільності матеріалу.

2.    Двосторонні. Такі моделі зшиті з двох полотен, на поверхню яких нанесений малюнок. Шов по периметру невеликий і максимально прихований від сторонніх очей. Такий прапор популярний через те, що має яскраві відтінки і привабливу зовнішність не тільки з одного, а й з іншого боку. Вішати прапори можна як всередині, так і зовні приміщень.

Не менш важливими є тканини для виробництва, від них залежить, як саме буде проходити пошиття і подальше виконання друку на поверхні матеріалу. Якщо матеріал легкий, але при цьому міцний, можна зробити як одностороннє нанесення, так і повне просочення. Останнє коштує набагато дорожче, але і виглядає з обох сторін привабливо і стильно.

Пошиття прапорів відбувається поетапно, спочатку компанія "Стяг" отримує замовлення від користувача на пошиття певного прапора. Далі робляться начерки і вирізка матеріалу. Після цього наноситься друк на одну сторону і периметр прапора підрубується. Якщо прапор двосторонній, то він зшивається по периметру моделі. Шви зазвичай максимально приховані і непомітні неозброєним поглядом.

Такий прапор може використовуватися в різноманітних напрямках, як всередині, так і зовні приміщень. Залежно від потреб замовника, компанія "Стяг" виконує пошиття прапорів з тих матеріалів, які будуть максимально стійкими до навколишнього середовища і температури. При виробництві переважно використовуються матеріали, які немає необхідності регулярно прати і прасувати. За даними тканинами можна доглядати не часто, при чому вони не вимагають особливих умов до себе. Використовувати їх можна при різноманітній температурі.

 13.12.2017
 (37 переглядів)