+38067 411 38 67
Графік роботи: Пн-Пт з 09:00 до 19:00
Прапори з атласної тканини

Прапори з атласної тканини

Прапори і інша символічна продукція відрізняється особливою популярністю, а тому її використовування досить поширене. Прапори, виконані з різноманітних матеріалів, але при цьому кожен з них відрізняється високою якістю, стійкістю до погодних умов і механічних пошкоджень. Особливою популярністю користуються прапори з атласної тканини, які досить стійкі до вологи і не вимагають особливого догляду за матеріалом. Проте, багато хто не знає, на що саме краще звернути увагу перш, ніж вибирати матеріал:

1.    Місце застосування прапора: вулиця або приміщення. Прапори можуть бути тканинними для зовнішньої реклами або використаними для того, щоб прикрасити інтер'єр.

2.    Спосіб виробництва: для флагштока, вивіски на спеціальному держаку, настільної підставки.

3.    Швидкість застосування - для одноразового або багаторазового використання.

4.    Спосіб нанесення малюнка - друк або машинна вишивка.

5.    Одностороння або двостороння модель з нанесенням малюнка на обидві сторони.

6.    Вартість виробу. Ціна залежить в більшості випадків від обраного матеріалу, чим він якісніше і натуральніше, тим вище вартість прапора.

Для прикраси інтер'єру, використання всередині приміщення і для справжніх прапорів широкою популярністю користуються атласні прапори. Вони відрізняються блиском з одного боку і красивою матовою поверхнею, зберігаючи при цьому відтінок зі зворотного боку від 10-15% від яскравості.

Особливості атласного прапора

Атлас - це святкова тканина, яка відрізняється привабливим зовнішнім виглядом. Одна поверхня матеріалу максимально гладка і рівна, що пояснюється особливим плетінням ниток. В такому переплетенні виходить ідеально рівна і блискуча поверхня з одного боку і матова шорстка з іншого. Такий матеріал досить сильно схожий на шовк, але при цьому його вартість досить нижче. У сучасному світі випускають кілька видів атласу, до складу яких входять поліефіри. Саме з цієї причини сьогодні можна створити матеріал, ідеально рівний по обидва боки. Що стосується переваг матеріалу, то до них відносять:

1.    Міцність, забезпечувана особливим, закрученим плетінням ниток.

2.    Довговічність, особливо при правильному догляді матеріал здатний зберегти свій блиск і зовнішній вигляд протягом тривалого часу.

3.    Гіпоалергенність, через що всередині матеріалу не накопичується велика кількість пилу.

4.    Такий матеріал не просвічується, а тому ідеально підходить для виробництва прапорів, які потім будуть використані в якості вивіски над будівлею.

Що ж стосується інших особливостей матеріалу, то їх у атласу також чимало, адже він має свої характеристики, про які також важливо знати:

-       важче інших тканин;

-       ацетатний атлас з часом оьтягується по периметру швів;

-       сідає при пранні гарячою водою, тому переться тільки в холодній;

-       матеріал досить сипучий і погано піддається шиттю, якщо з'явилися дірки.

Знаючи особливості матеріалу, у користувача з'являється можливість поліпшити його характеристики і зробити так, аби тканина прослужила протягом тривалого періоду часу.

Правила догляду за виробами з атласу:

Щоб атлас протягом тривалого періоду часу зберігав свою стійкість до зовнішніх пошкоджень і залишався блискучим і привабливим довго, важливо звернути увагу на деякі особливості щодо його застосування:

1.    Звертати увагу на склад матеріалу. Важливо обов'язково дивитися на бірку, оскільки там зазначено, чи можна прати матеріал або ж він потребує виключно в сухого очищення.

2.    У пральній машині атлас переться на делікатному режимі і в максимально холодній воді.

3.    Терти і викручувати виріб не можна, але з цим ідеально справляється пральна машина.

4.    Сушка проходить в обгортанні в сухий рушник.

5.    Прасується матеріал через марлю з виворітного боку, при цьому не рекомендується використовувати гарячий пар.

В цілому, догляд за матеріалом досить легкий, а тому він досить поширений в сучасному світі, особливо в виготовленні прапорів. Вироби з нього можна легко використовувати як всередині, так і зовні приміщень. Прапори можуть застосовуватися для розвівання над будівлею, для цього вони ідеально підходять, так як досить легкі і міцні.

 

 04.01.2018
 (19 переглядів)