+38097 43 26 331
Графік роботи: Пн-Пт з 09:00 до 19:00

Прапори країн Африки

Прапори країн Африки

Африканські країни в сучасному світі страждають від нестачі їжі і прісної води. Багато з них не знають про існування грошей і можливості користуватися душем, туалетом і інтернетом. Це все мають всі люди планети, але деякі африканці не мають поняття про такі пристрої. На жаль, зробити з цим практично нічого не можливо, так як на допомогу піде велика кількість грошей. Проте, щорічно людство допомагає Африці, регулярно відправляючи туди провіант і воду.

Україна також входить до тієї країни, яка допомагає африканцям в їх боротьбі за можливість жити сучасно. Ті, у кого є прапори Африки розповідають оточуючим про своє співчуття до цих жителів і бажання допомогти їм встати на ноги. Африканські країни вдячні за допомогу, до того ж багато з них стали ближчі до цивілізації та зуміли зайняти не погане місце у сучасному суспільстві.

Особливості виконання

Що стосується зовнішнього вигляду даних прапорів, то вони досить привабливі, оскільки можуть бути виконані з атласу, нейлону або габардину. Розміри даних прапорів можуть бути різноманітними, як маленькими, так середніми і великими. Використовувати такі моделі можна на:

-    міжнародних зборах;

-    у посольствах Африканських країн в України;

-    звичайними людьми для вираження розуміння і співчуття до країни.

Інтернет-магазин "Стяг" надає можливість придбання на замовлення прапорів Африки. На вибір представлено 15 прапорів різноманітних країн, які потребують допомоги і співчуття до свого народу.

Пропор України
Тип прапора Украина

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Виробник: Україна
Модель: П6ІНД
Товар місяця
Прапори країн Африки
335.00 грн.

  • Наявність: На складі 1000


Інтернет магазин
Доставка по Україні:

Доставка по Україні:

• Нова Пошта
• Адресна доставка до дверей

Доставка по Львову:

Доставка по Львову:

• Кур'єром по Львову
• Самовивіз з магазину (Львів)

Оплата:

Оплата:

• Готівкою при отриманні товару кур'єром;
• Онлайн оплата • Готівкою в офісі;

Теги: Прапори країн Африки