+38097 43 26 331
Графік роботи: Пн-Пт з 09:00 до 19:00

Зовнішня атрибутика ч/м

Кожна держава має свою багатовікову історію та культуру. Народ своєї країни впродовж віків намагається підкреслити самобутність своєї Батьківщини через національну символіку. Впродовж століть окрема національність мала свою символіку, яка виражала та передавала стиль життя населення. Але якщо за часів Київської Русі символіка уособлювала статус та вагомий вплив кожної прийдешньої династії, то тепер символіка ховає у собі набагато глибший зміст.

Українська державна символіка, зокрема прапор, уособлює усю стійкість та єдність населення й це простежується історично. Ми завжди боролися за свою національну незалежність та не ставали на коліна перед ворогами, а йшли вперед зі своєю символікою, яка надавала нам духовного піднесення.

За останні роки, український прапор став свідком багатьох подій – побував на Революції, війні. З ним звершалися перемоги та поразки. На жаль й під Державним стягом часто закінчується життя наших воїнів, героїв, які поклали своє життя заради кращого майбутнього для наших дітей. Можна сказати, що сьогодні Державний Прапор має значно більшу цінність та для українців – це більше ніж просто державний символ.

Споконвіку, ми, українці боролися під синьо-жовтим стягом за власну свободу та волю України. Лише якихось сто років тому наш прапор став офіційним символом Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки, які пізніше об’єдналися в єдину державу. В епоху шістдесятників за нього карали – засланням на Сибір.

 У національно-визвольних погонях  його нищили, намагалися викорінити з нашої культури, але ні, український прапор вистояв та до сьогодні під ним звершується історія народу.  Та зрештою з ним, ми відновили державу та добилися Незалежності.

Національна символіка свідчить про прагнення нашого народу до унікальності та створення високого патріотичного духу. Сьогодні державна символіка використовується повсюдно, засвідчуючи нашу єдність та рішучість. Вони не лише частина держави, ай частина нашого історичного минулого, частина нас самих.

Купити зовнішню атрибутику у нашому інтернет-магазині можливо за доступними цінами та швидкою доставкою у будь який куточок України.

У нас Ви зможете придбати –  прапори, прапорці, стрічки, наліпки, вимпели з українською символікою. Особливо популярними серед зовнішніх атрибутів для автомобілів, являються авто прапори – магнітні флагштоки для автомобілів, прапори, які встановлюються на крило авто, прапори, які можна встановлювати між крилом та капотом авто.

Зараз, коли в країні відбуваються бойові дії, ми дуже тісно пов’язалися з українською символікою. Повсюдно можна побачити українські стяги, на будівлях, організаціях, автомобілях. Тризубом та рядками із гімну також прикрашають вулиці, кабінети та автомобілі.  Дуже часто можна побачити одяг із зображенням державної символіки. Під час державних дійств люди наносять зображення державної символіки на обличчя чи руки, щоб ще більше підкреслити свою національність та патріотизм. У нас Ви зможете придбати усю необхідну зовнішню атрибутику для своїх цілей.

При покупці зовнішньої атрибутики ми враховуємо усі Ваші побажання та знайдемо індивідуальний підхід. При покупці на певну суму, можлива безкоштовна доставка. Наші менеджери допоможуть Вам при виборі хороших зовнішніх атрибутів для створення та піднесення патріотичного духу.

Перед доставкою усі замовлення проходять перевірку та акуратно запаковуються й доставляються в найкоротші терміни. В нашому інтернет-магазині можливі різні варіанти доставки – кур’єрська доставка, яка здійснюється по Львову та інших містах України, доставка «Нова Пошта» та самовивіз. У нашому магазині Ви зможете детально ознайомитися з асортиментом продукції та наочно побачити й отримати інформацію щодо товару, який Вас цікавить.

Ми впевнено можемо гарантувати якість та надійність нашої продукції, якою Ви неодмінно залишитесь задоволеними. Адже наша репутація – це перш за все задоволені клієнти.

Любімо, шануймо та поважаймо нашу Українську Державну Символіку та використовуймо її більше, для підкреслення своєї національності!

У цій категорії немає товарів.