+38097 43 26 331
Графік роботи: Пн-Пт з 09:00 до 19:00

Святкові прапори

Час йде – змінюється суспільство та люди в ньому. Зявляється щось нове, а щось зникає навічно. Але незмінним фактором кожної нації є, було та буде дух патріотизму, свободи та рішучості. Сьогодні нам є чим пишатися! Ми живемо в новій, незалежній, демократичній державі, де маємо право вибору, де можемо зробити та сказати те, що нам до вподоби. Щоби там хто не говорив, але ми не можемо нарікати та говорити, як нам погано живеться зараз. Ну така в нас склалася політична ситуація, а коли було легко, в які часи можна було б отак сміливо вийти на вулицю та заспівати пісню рідною мовою чи просто висловити свою думку про певні події. Історично склалося так, що ми українці повинні були відстоювати свою честь та незалежність. Скільки людей загинуло лише через те, що прагнули до свободи слова, що хотіли говорити читати та писати українською мовою. Нам завжди було не легко втримати той кусочок рідного, українського слова та права свободи.

І здавалося б, що вже стільки подій відбувалось з нашим народом, що ми все-таки недаремно вистраждали та здобули оту омріяну незалежність та право на свободу слова. Але ні! В часи незалежності ми знову та знову повинні боротися за свою державу, показати, що ми єдиний та незламний народ, який гордо йде вперед з Державним стягом. І сьогодні для українців піднесення державного прапора це не лише символ державних святкових подій, а й символ патріотичного духу та нескореності нації.

За останні роки, український прапор став свідком багатьох подій – побував на Революції, війні. З ним звершалися перемоги та поразки. На жаль й під Державним стягом часто закінчується життя наших воїнів, героїв, які поклали своє життя заради кращого майбутнього для наших дітей. Можна сказати, що сьогодні Державний Прапор має значно більшу цінність та для українців – це більше ніж просто державний символ.

Яке призначення святкових прапорів?

Святкові прапори – це атрибути, які використовують для прикраси будь-яких заходів, головною метою якого є створення святкового настрою та емоційного піднесення. Його встановлюють на різних офіційних зустрічах, презентаціях, рекламних акціях чи змаганнях. Багато компаній використовують святкові прапори виступають не лише засобом залучення уваги, але і являється повноцінною частиною іміджу. Мова йде не лише про Державний прапор, який є найголовнішим символом кожного державного заходу, але й про корпоративні прапори. Великі фірми дуже часто замовляють на певні події власні корпоративні прапори з унікальним дизайном, які стають надалі символом успіху та єдності згуртованої команди.

Існує декілька різновидів прапорів: державні, національні, торгові, військові та корпоративні. Крім того є сигнальні та розпізнавальні варіанти. Також існують спеціальні святкові прапори для прикраси міст під час національних свят. Такі прапори слугують для створення святкової атмосфери.

Компанії, які представляють нашу країну на міжнародному ринку у них безпосереднім атрибутом повинен бути Державний стяг, який підкреслює приналежність до країни.

З яких матеріалів ми виготовляємо святкові прапори.

Фактично для виготовлення святкових прапорів можна використовувати різні матеріали: атлас, габардин, шифон чи штучний шовк, прапорові сітка це все в залежності від того де буде проходити подія та скільки часу. Існує метод сублімаційного друку, який дозволить отримати вологостійке та яскраве зображення на таких штучних тканинах, як: поліестер, габардин, нейлон, атлас, прапорна сітка.

При нетривалому чи рідкісному використанні святкових прапорів можна використовувати штучний шовк – це матеріал, який характеризується яскравістю зображення, легкістю та невисокою ціною. Використання прапорної сітки зможе продовжити службу святкових прапорів, адже вона міцна та може витримати сильні вітрові навантаження.

Існують односторонні та двосторонні святкові прапори. При виготовленні односторонніх прапорів зображення наноситься на лицьову сторону, а друга сторона – це дзеркальне зображення лицьової, але вона менш яскрава. Якщо щільна тканина, то кольори на зворотній стороні менш насичені, тобто чим вона щільніша, тим більше втрачається яскравість.

Процес виготовлення двосторонніх прапорів у нас можливий двома методами.

При першому варіанті тканина забруковується з обох сторін, тому насиченість кольорів однакова з обох сторін. Але потрібно врахувати, що вартість таких прапорів значно збільшується в порівнянні з односторонніми.

Другий метод – це виготовлення двох односторонніх прапорів, які пізніше зшиваються разом. Якість та насиченість також зберігається, але щоб такий прапор не просвічувався, то між двома зшитими полотнищами ще вставляється додаткове спеціальне полотно. Такі прапори в тричі важчі звичайних та їх використання можливе лише в приміщеннях.

Наш інтернет - магазин надає послуги друку прапорів під індивідуальні вимоги. Також пропонує виготовлення різного роду стандартних прапорів для святкувань: державні, фірмові та рекламні стяги. Якісні матеріали  дозволять використовувати святкові прапори скрізь, як в приміщенні так і на вулиці.

Наші консультанти зможуть допомогти підібрати матеріал прапору в залежності від призначення використання.  У нашому магазині Ви можете купити святкові прапори різного формату. Можливий односторонній або двосторонній дзеркальний друк – друк логотипів, різного роду зображення та написів будь-якого рівня складності.

Перед доставкою усі замовлення проходять перевірку та акуратно запаковуються й доставляються в найкоротші терміни. В нашому інтернет-магазині можливі різні варіанти доставки – кур’єрська доставка, яка здійснюється по Львову та інших містах України, доставка «Нова Пошта» та самовивіз. У нашому магазині Ви зможете детально ознайомитися з асортиментом продукції та наочно побачити й отримати інформацію щодо товару, який Вас цікавить.

Створення урочистості будь якого заходу неможливе без Державної символіки.

У цій категорії немає товарів.